LIPOLIZA INIEKCYJNA – PŁASKI i JĘDRNY BRZUCH

PAKIET : LIPOLIZA INIEKCYJNA + FALE RADIO FREQUENCY Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM

DWA ZABIEGI W CENIE JEDNEGO!


LIPOLIZA INIEKCYJNA - to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej usunięcie komórek tłuszczowych. Komórki ulegają rozpuszczeniu ,a uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza pozwala na trwałą, bezoperacyjną, i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Zabieg lipolizy przeznaczony jest dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U klientow z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny.

Pierwszym etapem jest wywiad z klientką, który dotyczy przebytych i ewentualnych aktualnych chorób oraz uczuleń. Przed zabiegiem na wybraną partię ciała najczęściej zostaje nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Dzięki używaniu bardzo cienkich igieł zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez klientki. Następnie, po dezynfekcji skóry, kosmetolog dokonuje wstrzykiwania preparatu w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą. W miejscu podania pojawia się zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, które szybko ustępuje.
Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

Przeciwwskazania

  • Schorzenia wątroby i nerek

  • Ciąża i karmienie piersią

  • Infekcje

  • Choroby autoimmunologiczne

  • Cukrzyca niewyrównana

  • Stałe stosowanie leków rozrzedzających krew


Zaleca się 3 – 6 zabiegów co 4 tygodnie


ZABIEG RADIO FRQUENCY Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM – to zabieg emitujący falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermii w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu i ujędrnienia skóry.

W salonie do zabiegu czekać na Państwa będzie ziołowa herbatka oczyszczająca.


PROMOCJA – Dwa zabiegi w cenie jednego: 169 zł zamiast 489 zł

*Cena lipolizy iniekcyjnej dotyczy jednej partii ciała i jednej ampułki. W przypadku bardzo dużych partii, kiedy trzeba podać kolejną ampułkę , cena ulegnie zmianie.


Jeśli chcesz odpocząć i zrelaksować się przy blasku świec ,nastrojowej muzyce i unoszącym się, pięknym zapachu olejków eterycznych oraz dbasz o swój wygląd, lubisz dobrą jakość i stawiasz na naturę – zapraszamy do naszej kliniki.


Nasza kadra profesjonalnych kosmetologów czeka na Ciebie.

Na nasze klientki czekają drobne upominki…

Strefa ciszy i relaksu…