LUKSUSOWY RYTUAŁ CZEKOLADOWY – ZASTRZYK ENERGII NA JESIENNE DNI


Uwielbiasz smak i zapach czekolady ? Mamy dla Ciebie cudowny zabieg na bazie prawdziwej czekolady, a nie kosmetycznej, którą oferuje niestety większość salonów.

Nie wierzysz ? Możesz spróbować 

Nasza klinika oferuje Państwu wysokiej jakości zabiegi oparte na naturalnych składnikach…CZEKOLADA – źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo na melancholię.

Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu, poprawia nastrój , wzmacnia psychikę, a także podnosi odporność i chroni układ krążenia. Ponadto zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia. Obok wszystkich niekwestionowanych zalet czekolada ma jednak jedną wadę : kaloryczność - jednak Ty podczas zabiegu możesz delektować się nią bez wyrzutów 

ETAPY RYTUAŁU:


Masaż rozpoczynamy dokładnym kilkunastominutowym peelingiem, który przygotowujemy sami. Opartym na specjalnej recepturze i naturalnych składnikach. Zabieg ten podnosi wchłanialność i penetrację dobroczynnych składników kolejnych kosmetyków, ułatwia usuwanie toksyn z porów oraz oczyszcza z martwego naskórka. Skóra po zmyciu pozostaje miękka, gładka, doskonale nawilżona i pachnąca czekoladą.

Specjalnie przygotowana miazga kakaowa ma właściwości odżywcze, a dzięki naturalnej zawartości kofeiny również pobudzające ukrwienie i wygląd skóry. Drugim składnikiem jest masło kakaowe, które ma za zadanie nawilżyć i dostarczyć do organizmu licznych mikroelementow, takich jak magnez, żelazo, cynk, wapń. Trzecim składnikiem jest niezastąpiony olej migdałowy, który ma właściwości zmiękczająco – natłuszczające skórę.

Zawiera kwas oleinowy, linolowy oraz witaminy ; A1, B1, B2, B6,D i E.

Masę czekoladową mieszamy ze specjalnymi olejami. Czekolada zostaje rozpuszczona i delikatnie rozlana. W tym momencie rozpoczyna się relaksacyjny masaż całego ciała gorącą czekoladą, który wraz z głęboką relaksacją nadaje ogólne rozluźnienie.

W końcowej fazie ciało zostaje owinięte folią i skóra korzysta z dobroczynnych cech czekolady. W tym czasie rozpoczyna się masaż twarzy olejkiem czekoladowym.


PROMOCJA 150 zł zamiast 250 złW salonie do zabiegu czekać na Państwa będzie pyszna czekolada na gorąco.
Jeśli chcesz odpocząć i zrelaksować się przy blasku świec ,nastrojowej muzyce i unoszącym się, pięknym zapachu olejków eterycznych oraz dbasz o swój wygląd, lubisz dobrą jakość i stawiasz na naturę – zapraszamy do naszej kliniki.


Nasza kadra profesjonalnych kosmetologów czeka na Ciebie.

Na nasze klientki czekają drobne upominki…

Strefa ciszy i relaksu…